سنیک ویژن

سنیک ویژن: جایی که رنو، ایمنی و رفاه را با هم ادغام می‌کند

شرکت خودروساز رنو از سنیک ویژن، خودروی مفهومی خبر می‌دهد که از معماری کاملاً جدید و منحصربه‌فردی بهره برده است. این خودرو، خودرویی مناسب همه لقب گرفته است.

طراحی سنیک ویژن با محوریت دسترسی آسان و ورودی هیجان انگیز، سرنشینان را به تجربه منحصر به فرد از نشستن در خودرویی بی‌نهایت ایمن و راحت دعوت می‌کند.

یک استارت حرفه‌ای و تجربه‌ای ناب از رانندگی با سنیک ویژن توانسته است کل قوانین رانندگی را به یکباره متحول سازد و آینده فناوری در ماشین را به قلمروی کاملاً جدید تبدیل کند و خود به تنهایی به نمادی از خودروهای زمان آینده تبدیل شود.

صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، کابین قابل‌تنظیم، بدون ستون وسط، سیستم تشخیص چهره و یک فضای داخلی شخصی‌سازی‌شده؛ همه چیز در رنو سنیک ویژن به گونه‌ای طراحی شده است که افراد بتوانند تجربه ناب زندگی خود را با این خودروی خاص با دیگران به اشتراک بگذارند و در عین حال حداکثر رفاه و راحتی را تجربه کنند.

این خودروی مفهومی تجربه سواری را با خودروهای شخصی تغییر داده و ارزش‌های رنو را در زمینه حفظ محیط زیست، سطح ایمنی و ظرفیت بار و سرنشینان بالا برده است.

فضای داخلی سنیک ویژن

طراحی فضای داخلی منحصربه‌فرد سنیک ویژن به این معنا است که خودرو همه جوره با راننده سازگار است و سیستم فناوری‌های به‌کاررفته در خودرو به گونه‌ای طراحی شده است که ماشین کاملاً در اختیار راننده و خواسته‌های او بوده است.

یک تیم طراحی متشکل از زنان و مردان پر شور با ایده‌های ناب، به طور پیوسته روی طراحی انواع خودروها و با هدف ایجاد خودرویی فراگیر و همه جانبه کار می‌کنند. در نهایت، خودروهای تولیدی در رنو از همه دسترسی‌ها و فناوری‌های روز دنیا برخوردار بوده و راحتی و ایمنی را همچون سنیک به ارمغان می‌آورند.

سنیک ویژننمایشگر مرکزی با ۲۴٪ دسترسی و دید بیشتر

برای دید کامل‌تر و اطمینان بخش‌تر رنو سنیک ویژن به یک صفحه‌نمایش بسیار بزرگتری مجهز شده است، در جایی که شیشه جلو با داشبورد ملاقات می‌کند صفحه نمایش قرار می‌گیرد. هدف از این نوع طراحی این است که راننده تا حد امکان دید کافی به اطراف را داشته باشد.

صفحه‌نمایش به یک دوربین در جلوی خودرو، برای نمایش محیط اطراف و نزدیک به خودرو متصل است. این سیستم میدان دید راننده را تا ۷ برابر افزایش می‌دهد. به عبارت دیگر میدان دید راننده از شیشه جلو ۲۴ درصد افزایش یافته و این تصور را ایجاد می‌کند که کاپوت در خودرو به طور کل ناپدید شده است.

موقعیت صفحه نمایش به گونه‌ای است که باعث افزایش ارگونومی داخل خودرو شده و ایمنی راننده و سرنشینان را افزایش می‌دهد و این نیاز را کمتر می‌کند که راننده همیشه چشمش به جاده باشد.

می‌توان توانایی این سیستم را به دو بخش مجزا تقسیم کرد: یک فایده برای راننده به منظور دنبال کردن سیستم ماهواره‌ای و نقشه‌های جاده‌ای و فایده دیگر برای مسافران و سرنشینان تا بتوانند از ویژگی‌های منحصر به فرد یک صفحه نمایش بزرگ‌تر لذت ببرند.

سیستم پیشرفته تشخیص چهره

به لطف سیستم تشخیص چهره پیشرفته، خودرو می‌تواند هر کاربر را شناسایی کند و با نزدیک شدن به وسیله نقلیه به طور خودکار قفل خودرو را باز کند. درهای این خودرو با فشار ساده نشان لمسی رنو، تعبیه شده روی جایگزین ستون وسط خودرو باز می‌شوند.

درب‌های لولایی عقب دسترسی عالی را به داخل فراهم می‌کنند. کابین بدون ستون خودرو، رویکرد تیم طراحی را در ایجاد وسیله نقلیه ایمن و همه‌جانبه نشان می‌دهد.

طراحان این خودرو می‌گویند که می‌خواستند خودرویی طراحی کرده و بسازند که با رفتار سرنشینان و خواسته‌های آنها سازگاری بیشتری داشته باشد.

کابین راننده و صندلی‌های سرنشینان به عقب برمی‌گردد تا فضای بیشتری برای حرکت درون کابین خودرو ایجاد شود و در عین حال با کوچکترین اشاره صندلی‌ها به موقعیت اصلی خود برمی‌گردند و با فرم بدن راننده سازگار می‌شوند.

طراحی سنیک ویژنرفاه داخل کابین

در داخل کابین رنو سنیک ویژن نور سفید ایجاد می‌شود که در کنار هایلایت مشکی عناصر ساختاری کابین (که به طراحی بصری خودرو اضافه می‌شود) آن را کاربر پسندتر و زیباتر می‌کند.

چراغ‌های LED استفاده شده در فضای داخلی خودرو، یک فضای رنگارنگ و جذاب ایجاد می‌کند که به احساس راحتی بیشتر درون خودرو می‌افزاید. درب سرنشینان جلو برای راحتی بیشتر، مجهز به چراغ مطالعه است. همچنین یک سنسور ضربان قلب در فرمان قرار داده شده است تا علائم خستگی راننده را تشخیص داده و در صورت عدم صلاحیت راننده رانندگی را متوقف کند.

کنسول مرکزی نیز از طراحی ارگونومی بالایی برخوردار است. گوشی‌های هوشمند را می‌توان با شارژری شارژ کرد که در پایه کنسول مرکزی قرار داده شده یا روی پایه‌ای که به آن اضافه شده است. رنو سنیک ویژن خودروی هوشمند چند جانبه، خودرویی است که سرنشینان خود را به تجربه منحصر به فرد لذت از لحظات کنار خانواده و گذران وقت در آرامش کامل و ایمنی بالا دعوت می‌کند.

علاوه بر صفحه نمایش مرکزی بزرگ، ۱۰ صفحه ویجت کوچک قابل انطباق و قابل تنظیم در سراسر فضای داخلی این خودروی مفهومی قرار داده شده است که هر یک اهداف متفاوتی از جمله موسیقی، سیستم نقشه ماهواره‌ای، تنظیم دما، ضربان قلب و … را دنبال می‌کنند.

دوربین‌های هوشمند نصب شده روی آینه دیده عقب درون خودرو تشخیص می‌دهند که سرنشینان به کجا نگاه می‌کنند و برای دسترسی بیشتر و راحت‌تر آنها، ویجت‌های کوچک را به سمت افرادی هدایت می‌کنند که مایل به استفاده از صفحه نمایش کوچک هستند.

هر صندلی مجهز به میکروفن و بلندگو است تا یک محیط صوتی منحصر به فرد برای هر فرد ایجاد کند تا از برقراری ارتباط بهینه در فضای کابین هواپیما گونه خودرو اطمینان حاصل شود. همچنین این سیستم می‌تواند صدای افرادی که باهم صحبت می‌کنند را تقویت کند.

برای صحبت کردن راننده و سرنشین جلو با سرنشینان عقب نیازی به چرخش آن‌ها نیست؛ دو دوربین برای نشان دادن سرنشینان صندلی عقب در صفحه مرکزی بزرگ تعبیه شده است تا ارتباط سرنشینان با راننده را در امنیت کامل برقرار کند.

منبع: renault scenic vision

فرم استعلام قطعات

برای استعلام موجودی، قیمت و شرایط قطعاتی که نیاز دارید، فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان کلینیک تخصصی شاه‌پری با شما تماس بگیرند.

تعمیرگاه رنو شاه‌پری

شاه‌پری

کلینیک تخصصی رنو

Call Now Button