رنو لتیتیود (LATITUDE)

خدمات رنو لتیتیود | رنو لتیتیود  یک سدان نیمه لوکس فرانسوی است که معرفی آن به سال 2010 بازمی‌گردد. لتیتیود به عنوان لوکس‌ترین محصول کمپانی رنو شناخته می‌شد و هدف از عرضه آن، رقابت با خودروهایی نظیر تویوتا کمری، هیوندای سوناتا، مزدا 6 و کیا اپتیما بود. لتیتیود با استفاده از پلتفرم D گروه رنو نیسان ساخته شده و در کره جنوبی با نام رنو سامسونگ SM5 شناخته می‌شود.

رنو لتیتیود از نظر ظاهری یک قدم روبه جلو بزرگ از سوی رنو برای حرکت به سمت زبان طراحی کاملا جدید بود. لتیتیود در مقایسه با سایر محصولات رنو طراحی پخته‌تری دارد و البته کمی یادآور طراحی آسیایی‌هاست. لتیتیود ابعاد بزرگی دارد و همین ابعاد بزرگ موجب ایجاد فضای داخلی بزرگ شده است.

طراحی کابین رنو لتیتیود هم امیدوار کننده است و سوار شدن در آن حس خوبی به شما خواهد داد. البته توجه طراحان رنو برای کابین لتیتیود بیشتر به سمت راننده معطوف بوده و ادوات داخلی به راحتی در اختیار راننده قرار می‌گیرند. با وجود اینکه داشبورد به صورت یکپارچه از پلاستیک ساخته شده اما باید بگوییم کیفیت مواد به کار رفته در کابین مطلوب است. به علاوه رنو لتیتیود از نظر آپشن‌ها یک خودرو تمام عیار محسوب می‌شود.

عاملیت 413 نگین خودرو فرهاد شاه پری آماده ارائه کلیه خدمات به خودرو های رنو لتیتیود است. صافکاری لتیتیود، تعمیرات رنو لتیتیود و …

مشخصات فنی لیتیود (LATITUDE)

محور محرکدیفرانسیل جلو
گیربکس 6 دنده اتومات
پیشرانه6 سیلندر
حجم موتور3.5 لیتر
وزن1615 کیلوگرم
فاصله محوری2762 میلی‌متر
ارتفاع1483 میلی‌متر
عرض1832 میلی‌متر
طول4897 میلی‌متر
نسل (کد اتاق)نسل اول (L70)
نوع شاسییکپارچه
کلاس بدنهسدان
حجم باک70 لیتر
چرخ جلو225/50R17
چرخ عقب225/50R17
کروز کنترلدارد
کروز کنترل هوشمند ندارد
کمکی ماندن در لاینندارد
کنترل ایستایی در سربالاییندارد

کنترل سرعت در سرازیری 

ندارد
کنترل کششندارد
کنترل پایداریدارد
کلاس بدنه سدان