خدمات رنو | نمایندگی شاه پری (عاملیت 413 نگین خودرو)

واحد خدمات پس از فروش فنی نمایندگی شاه پری(413) با بهره گیری از جدیدترین آموزشهای شرکت رنو و دسترسی به آخرین اطلاعات تعمیراتی، همواره در تلاشند تا با بازدید های منظم در سرویس های ادواری از تحمیل هزینه تعمیراتی جلوگیری نماید .

خودرو پس از مراجعه به نمایندگی شاه پری مورد ارزیابی اولیه قرار می گیرد و پس از ثبت اظهارات مشتری جهت شروع کار به داخل محوطه انتقال پیدا میکند . 

پس از انتقال خودرو پرسنل مجرب و اموزش دیده دستورات مندرج در کارتکس را انجام می دهند.

 پس از اتمام کارهای مندرج در کارتکس کنترل کیفی و مراقبتی مطابق با اخرین دستورالعمل انجام خواهد شد و خودرو اماده تحویل می شود . 

 
مشاهده جزئیات سرویس های ادواری و کد فنی قطعات

 
جدول اطلاعات فنی

بازسازی بدنه خودرو  به دو روش صافکاری بی رنگ و صافکاری با رنگ صورت می‌پذیرد، نمایندگی شاه پری به پشتوانه سه دهه فعالیت در صنعت خودرو و با استفاده از تجهیزات مدرن، پرسنل مجرب و متخصص این عملیات را به خوبی انجام داده و همواره کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است تا شما مشتریان عزیز با رضایت کامل از این مجموعه بهره مند شوید. 

  • باتوجه به اهمیت حفظ رنگ فابریک خودرو،  در نمایندگی شاه پری تمام پرسنل تلاش می‌کنند تا عملیات بازسازی را به بهترین شکل و حتی‌الامکان بدون رنگ انجام دهند.
  • تلاش خود را بکار می‌برند تا با تعمیر قطعه مشکل را حل نمایند که نیازی به تعویض آن نباشد. که در نهایت باعث کاهش هزینه‌ها نیز خواهد شد.
  • بتونه‌کاری یک امر تخصصی است و اگر به درستی انجام نپذیرد، نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. کارکنان بخش صافکاری نقاشی شاه‌پری با دقت و تبحر خاص خودشان، این فرآیند را بخوبی انجام می‌دهند.
  • اهمیت هم رنگ بودن قسمت رنگ‌شده، با سایر نقاط بدنه خودرو بر کسی پوشیده نیست. نمایندگی شاه‌پری این اطمینان را به مشتریانش می‌دهد که هیچ گونه عدم تناسبی، مشاهده نخواهد نمود.
  • همچنین در حین تعمیرات و باز و بسته‌کردن قطعات خودرو، هیچ پیچ و … مفقود نخواهد شد.
  • قطعات و درپوشهای خودرو، در حین رانندگی لرزش و صدایی نخواهند داشت و فاصله بین قطعات مختلف بدنه، قرینه و دقیقاً مثل هم و برابر خواهند بود.

 
مشاهده نمونه کار ها 
 

عاملیت شاه پری با سطـــــــــــــح کیفی A و رتبــــــــــــــه یـــــــــــک شرکت بازرسی کیفیت و کنتــــــــــرل ایران آماده ارائه کلیه خدمات گارانتــــــــــــی و رفع عیوب خودروهای نگین خودرو می باشد.

گارانتی چیست ؟

واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب مواد و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایط و زمانی خاص، جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض قطعات بر عهده می گیرد. در این حالت کلیه هزینه های بر عهده شرکت نگین خودرو است.

موارد نقض و لغو گارانتی:

تمامى خودرو یا قسمت های مرتبط در حالات زیر از پوشش گارانتی خارج می شود: 

 1 -در صورتیکه بر اثر تصادف یا حوادث، اتومبیل دچار عیب و نقصى گردد که بر عملکرد قسمتهاى دیگر خودرو تاثیر بگذارد. 

 2 -دستکاری سیستم کیلومترشمار به طوری که تشخیص مسافت طی شده ممکن نباشد. 

توجه: چنانچه کیلومترشمار خودرو شما کار نمى کند در اسرع وقت به نزدیکترین شعبه یا عاملیت خدماتى شرکت نگین خودرو مراجعه نمایید. 

 3 -هر گونه تعمیرات فنی که در خارج از شبکه خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو انجام پذیرفته باشد. 

 4 -اعمال هرگونه تغییرات در خودرو نظیر تقویت موتور، حذف قطعات یا جایگزین نمودن قطعات دیگر (خارج نمودن خودرو از شرایط استاندارد اولیه)

 5 -در صورت نصب لوازم جانبی و یا آپشن هاى مرتبط با برق خودرو در خارج شبکه خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو. مانند: دزدگیر

 6 -عیوب حاصله ناشی از استفاده نامناسب (حتى کوتاه مدت) از خودرو نظیر عبور با خودرو از میان آب که منجر به آسیب به موتور گردد- استفاده در مسابقه رانندگی و …. 

 7 -استفاده از هرگونه ادتیو، مکمل های سوخت، مواد انژکتورشوی، سوخت ناخالص و … بدلیل احتمال آسیب به موتور یا سیستم سوخت رسانی

 8 -در صورتى که سرویس هاى ادوارى خودرو (مطابق با موارد مندرج در بخش «سرویس ها و نگهدارى خودرو» این دفترچه راهنما) در موعد مقرر و در شبکه خدمات پس از فروش شرکت نگین خودرو صورت نپذیرفته باشد.

 9 -در صورتى که پلاک شناسایى هویت خودرو از بین رفته باشد


 
مشاهده جزئیات و محدودیت های گارانتی 
مشاهده جزئیات بیشتر

بسیاری از ما اعتقاد داریم خرید خودرو دست دوم یا در اصطلاح خودروی کارکرده همراه یک انتخاب اقتصادی است. البته در این بین افرادی نیز وجود دارند که همیشه خودرو نو خریده و آن را انتخابی محتاطانه تر و با میزان ریسک کمتر می دانند. در هر صورت زمانی که قصد داشته باشید یک خودرو دست دوم خوب، به قیمت و از همه مهمتر، سلامت خریداری کنید؛ بهتر است با آگاهی کامل اقدام به این عمل نمایید. موضوعی که پیش از هر چیز گفتن آن را به شما ضروری می دانیم، کنار گذاشتن تعارف در هنگام خرید خودرو دست دوم یا خودرو کارکرده است. فراموش نکنید به ویژه با قیمت کنونی خودروها، شما مبلغ زیادی پول نقد پرداخت کرده اید، پس حق دارید از سلامت کامل خودرو، آگاه باشید ما در نمایندگی شاه پری در کنار شما خواهیم بود تا ریسک های خرید خودرو دست دوم را کاهش دهید و پس از مراجعه به نمایندگی همکاران ما اقدامات ذیل را انجام می دهند . کنترل چک لیست فنی که شامل بازدید جلوبندی – موتوری – برقی می باشد انجام می شود سپس با دستگاه عیب یاب تخصصی رنو ( CLIP ) سنسور ها و تعین کیلومتر واقعی خودرو  بررسی می شود و  بدنه خودرو از نظر نقاط اسیب دیده و رنگ شده توسط پرسنل مجرب بررسی می گردد و در نهایت  سوابق خودرو از نظر انجام سرویس های ادواری در زمان های مقرر و مواردی که می تواند سبب ابطال گارانتی شود بررسی می گردد و گواهی کارشناسی صادر میگردد .


 مشاهده جزئیات بیشتر