بهترین مکمل روغن موتور

بررسی و خرید بهترین مکمل روغن موتور خودرو

آیا خودروی شما روغن می‌سوزاند؟ اگر خودروی شما روغن زیادی مصرف می‌کند یا دود سفید تولید می‌کند، ممکن است زمان آن باشد که برای جلوگیری از نشت آن یک مکمل روغن موتور اضافه کنید. این مکمل‌ها به آب بندی موتور و کاهش نشت روغن از طریق واشرها کمک می‌کنند.

در کنار کاهش مصرف روغن، این مکمل‌های روغن موتور مزایای دیگری همچون افزایش عملکرد موتور، راندمان بهتر سوخت، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلایندگی اگزوز خودرو هم دارند.

برای کمک به شما در کاهش مصرف روغن فهرستی از بهترین مکمل روغن موتور را گردآوری کرده‌ایم.

بهترین مکمل روغن موتور خودرو

1. مکمل روغن موتور Archoil AR9100

برند Archoil به یکی از برندهای برتر مکمل‌های روغن تبدیل شده است. این روغن برای موتورهای دیزلی و بنزینی مفید است، در داخل موتور خودرو محیطی بدون اصطکاک ایجاد می‌کند. مزایای دیگری هم دارد مانند:
کاهش مصرف روغن
کاهش صدای موتور
عمر طولانی روغن
تمیز کردن لجن روغن و رسوبات

2. مکمل روغن موتور لیکومولی مدل 2037 Pro-Line

این مکمل که در آلمان تولید شده است از توان پاک کنندگی بالایی برخوردار است و هنگام تعویض روغن، موتور خودرو را بسیار تمیز می‌کند. قبل از تعویض روغن، برای تمیز کردن و کارایی بیشتر، آن را به روغن موتور باکیفیت اضافه کنید. اجازه دهید پس از تعویض روغن، خودرو به مدت 10 دقیقه کار کند تا در این مدت زمان مواد افزودنی بتوانند کار خود را انجام دهند. این مکمل هر گونه آلاینده ناخواسته را از موتور خودرو پاک می‌کند و آن را به اوج عملکرد باز می‌گرداند. اولین علت روغن سوزی موتور کثیفی و خوردگی است. این شستشو، سرعت خوردگی را کاهش داده و واشرهای موتور را آب بندی می‌کند.

بهترین مکمل روغن موتور
مکمل‌ها به آب بندی موتور و کاهش نشت روغن از طریق واشرها کمک می‌کنند

3. تثبیت کننده روغن سنگین لوکاس 10001

این مکمل با امتیاز 5 ستاره در آمازون، صدا، گرما و فرسودگی داخل موتور را کنترل می‌کند. همچنین رسوبات را از بین می‌برد، بدنه موتور را سریع برق می‌اندازد و مصرف روغن را کاهش می‌دهد. از طرفی با کاهش دمای موتور خودرو، نشت روغن را مسدود کرده و طول عمر روغن را افزایش می‌دهد. این مکمل روغن را می‌توان با هر روان کننده‌ای استفاده کرد زیرا نفت خالص است.

4. Sea Foam SF-16 Motor Treatment

از سال 1942، Sea Foam یک مکمل ممتاز بوده است که هر گونه آلاینده ناخواسته را پاک می‌کند. با طراحی چند منظوره آن، می‌توانید SeaFoam را به باک بنزین خودروی خود اضافه کنید تا کل سیستم سوخت خود را پاک کنید، یا می‌توانید از آن به عنوان افزودنی روغن نیز استفاده کنید. وقتی از این افزودنی به عنوان افزودنی روغن استفاده می‌شود، باقیمانده‌ها و رسوبات روغن را مایع می‌کند. پس از مایع شدن، این آلاینده‌های مضر از سیستم خارج می‌شوند و خودرو به عملکرد مطلوب خود باز می‌گردد. همراه با اتومبیل، Sea Foam می‌تواند برای پاک کردن موتور قایق، موتور سیکلت یا تراکتور استفاده شود.

5. مکمل Bar’s Leaks Engine Repair

این مکمل یک افزودنی دو بخشی است که تمام قسمت‌هایی از موتور را مورد هدف قرار می‌دهد که می‌توانند باعث روغن سوزی خودرو شوند. هر گونه نشتی را مسدود می‌کند و عملکرد کلی موتور را بهبود می‌بخشد. در یک طرف بطری، Bar’s افزودنی‌هایی را کنار هم قرار داده است که تراکم و اسب بخار موتور را بهبود می‌بخشد. با افزایش فشرده سازی، روغن نشتی از آن عبور نمی‌کند. در طرف دیگر بطری، این مواد افزودنی از موتور در برابر نشت، صدای بیش از حد یا دود کردن محافظت می‌کنند. این حفاظت برای موتورهای قدیمی (که در آن احتمال نشتی بیشتر است) حیاتی است.

فواید مکمل روغن موتور
مکمل‌ها پس از تمیز کردن کامل انژکتورها و موتور، مصرف سوخت موتور را افزایش می‌دهند

6. مکمل روغن موتور BG MOA Part # 110

مکمل روغن موتور MOA مانند یک مکمل غذایی، مواد افزودنی ضروری را به موتور خودرو می‌دهد، موادی که برای عملکرد بهتر به آن‌ها نیاز دارد. در حالی که به طور منظم با ماشین خود رانندگی می‌کنید، برخی افزودنی‌های حیاتی از بین می‌رود و رسوبات لجنی تشکیل می‌شود که بر عملکرد خودرو تأثیر می‌گذارد. مکمل روغن موتور MOA از تمام اجزای روغن خودرو محافظت می‌کند و روغنی با ماندگاری بیشتر ایجاد می‌کند که از حداکثر کارایی برخوردار است.

7. Tribo Tex

این افزودنی روغن با طراحی منحصر به فرد خود از فناوری پیشرفته برای کاهش و حتی معکوس کردن علائم پیری موتور استفاده می‌کند. این افزودنی موتور را با فرمول پیشرفتی (که در سال 2017 ساخته شد) پوشش می‌دهد. صرفاً با افزایش این مکمل در روغن خودرو، تفاوت زیادی در عملکرد موتور خود و کاهش مصرف روغن مشاهده خواهید کرد. این افزودنی هم برای موتورهای دیزلی و هم برای موتورهای بنزینی موثر است. این ماده از اکسیده شدن و غلیظ شدن روغن موتور جلوگیری کرده و کیفیت روغن موتور را بسیار بالا می‌برد و به این ترتیب به موتور کمک می‌کند تا عملکردش را به مطلوب‌ترین صورت ادامه دهد.

8. کیت افزودنی و سوخت روغن روغن دیزل REV-X

یک موتور دیزلی مشکلات قدیمی مشابهی با موتور بنزینی دارد. با استفاده از این کیت افزودنی، لجن ایجاد شده هنگام رانندگی از بین می‌رود و به شکل اولیه خود باز می‌گردد. مکمل‌ها پس از تمیز کردن کامل انژکتورها و موتور، مصرف سوخت موتور را افزایش می‌دهند.

چرا ماشین من روغن می‌سوزاند؟

در شرایط عادی، اکثر خودروها در حین رانندگی مقداری روغن می‌سوزانند. اما، اگر آن‌ها از مقدار معمول مصرف روغن بیشتر شوند، احتمالاً در خودروی شما سایش موتور اتفاق می‌افتد.

منبع: engine oil additives

فرم استعلام قطعات

برای استعلام موجودی، قیمت و شرایط قطعاتی که نیاز دارید، فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان کلینیک تخصصی شاه‌پری با شما تماس بگیرند.

تعمیرگاه رنو شاه‌پری

شاه‌پری

کلینیک تخصصی رنو

Call Now Button